Odmítnout vše můžete zde.


Technologie

VYUŽÍVÁME TYTO TECHNOLOGIE

Potisk

Veškerý potisk zhotovujeme v profesionální české tiskárně, která vznikla z původní reklamní agentury. Potisk je realizován metodou sítotisku na karuselovém stroji a sušení a vytvrzování potisku probíhá v profesionálním sušícím tunelu. Složitější motivy, např. fotografie u trička Orlík - Karel Gott mit uns zhotovujeme na plně automatickém stroji.

Výšivky

Výšivky pro nás nově zhotovuje profesionální česká firma, která mimo jiné dodává nášivky pro Armádu ČR. Výšivky jsou nově realizovány na plně automatických šicích strojích. V minulosti jsme využívali služeb ručního vyšívání - ve srovnání s tímto je automatické vyšívání daleko rychlejší a přesnější.

Materiály

Veškerá trička, která používáme, jsou zhotovena ze 100% bavlny - jde o přírodní materiál, příjemný na nošení, který má ale tendenci se srážet, pokud je vyprán při vyšších teplotách, proto doporučujeme prát trička na teplotu, uvedenou na štítcích uvnitř trička. Používáme zásadně trička vysoké gramáže!

Všechny mikiny jsou ze směsného materiálu, obsahujícího 50% polyesteru a 50% bavlny. Tento materiál je pro mikiny vhodnější, je nesrážlivý a drží tvar i barvu. Mikiny jsou od španělského dodavatele.

Polokošile jsou buď ze 100% bavlny s velmi vysokou gramáží, případně ze směsného materiálu podobně jako mikiny - u každého produktu uvádíme v jeho popisu, z jakého materiálu je zhotoven.